| BMWm6SPORT a întrebat:

V-ati convins ca banii nu aduc fericirea? [eu unu da] >8- degeaba ai multi bani daca nu ai persoana iubita langa tine sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atita timp cit cauti ceva ce izvoraste din tine in afara intodeauna vei fi pe drumul pierdut in pustiul neintelegerii fie ca e vorba de bani fie de terte persoane.

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu e adevarat decat 50%

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Mi-emi-a luat cevatimpsa inteleg asta.eu cred ca poti fi mult mai fericit avand doar strictul necesar. funda?

| deea89 a răspuns:

Eu una nu m`am convins chiar suta la suta.ai dreptate ca degeaba ai bani daca nu a pers pe care o iubesti langa tine.dar e nasol si cand ai pers pe care o iubesti langa tine si in relatie sunt probleme mari cu banii.intr-un fel e bine ca ai pers iubita langa tine si la bine si la rau,poti rezolva probleme financiare mai usor, ai cu cine sa te sfatui, cu cine sa schimbi o vb, etc.

| ovidius a răspuns:

Hehehe. Câteodată nici măcar persoana dragă nu-ţi (mai) aduce fericirea.

| vera_5828 a răspuns:

Banii sa am ca fericirea vine dup-aia. Daca ai banii iti poti cumpara: casa masina etc. Nu e bine sa fii sarac si nefericit, mai bine bogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.cu bani poti sa cumperi multe femei.cand nu mai ai bani nu mai stau cu tine.dar cand ai langa tine o fata care te iubeste cu adevarat.pentru ea conteaza cel mai mult persoana ta care valoreaza mai mult ca orice