| love4u_2128 a întrebat:

V-ati filma in timp ce faceti dragoste?/v-ati filmat in timp ce faceti dragoste?

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Da. dar filmarea sa ramana la mine

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu, nu as face asta. Vorba aia, avem oglinzi in dormitor, la ce sa ne mai trebuie filmat?laughing

| elasexygagica a răspuns:

Sincer as incerca, mi-ar placea sa ma vad in actiune love struckhee hee

| BlueHusky a răspuns:

Da, e un dezastru! Sunt necesare cateva notiuni pentru a face ceea ce trebuie happy. Have fun

| valThina a răspuns:

Da...si chiar i-am propus prietenui meu si a fost d acod.acum imi ramane sa o punem in aplicarebig grin...asta nu stiu cand s va intampla.big grin dar filmarea sa ramana la mine

| MisterKat a răspuns:

Nu, n-am motive, nu sunt actor de filme pentru adulti, daca eram actor eram de acord, faceam si bani pe criza asta maica... Pe bune, de unde ti-a venit intrebarea?! laughing Sarbatori Fericite!

| HelpBoy a răspuns:

Ae fii interesant

| sunset a răspuns:

Nu as prea as face astalaughing)))))))

| SEXobeat a răspuns:

Nu, nu risc sa ajunga pe net

| Extasy a răspuns:

Nu, nu as face asta niciodata. Daca te desparti de prietenul tau te poate santaja cu chestia asta. happy

| DloveD a răspuns:

Nu, fa tu asta si spune ce iesewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa si apoi m-as uita non-stop laughing)! Da mi-ar place :X

| SILVIUTZA_7132 a răspuns:

NU, niciodata.