| Kryskov a întrebat:

Cand ma pot filma pe mine si in acelasi timp si desktopul sau nu conteaza un joc anume?
Ce setari trebuie facute la camera de filmat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Trebuie inregistrat desktopul cu programe precum Fraps, Bandicam, Mirilis etc.
2)Inregistreaza camera web
3)Cu ajutorul unui program de editare ataseaza filmarea cu camera web celei cu jocul

| JokeruRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Mane te rog da-mi cu ce program sa fac asta? si cum ceva tutorial te rog eu mult chiar am mare nevoie daca imi zici sau imi raspunzi cat mai repede esti cel mai mare boss. Te rog eu mult de tot sa ma ajuti.

1 răspuns: