| florina_9096 a întrebat:

V-ati inselat vreodata prietena/prietenul?

Răspuns Câştigător
| Bla_8440 a răspuns:

Nu uite acum imi place un tip ff mult si vrea sa fim impr. si nah.eu pentru pr meu nu mai simt ap nimic o sa ma desp de el azi...asa simt e cel mai corect. happy

15 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Niciodata prietenul happy. nu pot frate sa ma sarut cu unu si pe urma sa ma duc la celalalt straight face
n.am putut sa. i inteleg pe baieti niciodata straight face dar oh go on. ma rogg asa. s TOTI.straight face

| UninspiredName a răspuns:

Da.si cu o fata si cu un baiat laughing

| UninspiredName a răspuns:

Da.si cu o fata si cu un baiat laughing (app sunt fatawinking )

| Cjay a răspuns:

Nu !

| Freak_6887 a răspuns:

NU! N-as face asta niciodata.

| Ирина19 a răspuns:

Da, o singura data, m-am simtit vinovata si i-am dat papucii la ambii si am zis ca nu mai fac asta niciodata.Nu mi-a placut!

| evelynne a răspuns:

Nu... asa ceva nu se face. Ce ti se pare asa amuzant? Cand iubesti pe cineva cu adv nu inseliwinking

| AnoOnim23 a răspuns:

Nop...nu imi sta in caracter sa fac chestii de genul, mai ales daca tin la elwinking! Iar noi fetele nu prea facem asa ceva, dar baietii profita de orice ocazie, ca de asa se simt barbatilaughing

| lindsay a răspuns:

Nu, uneori visez ca o fac si ma simt vinovata cand ma trezesc.happy Nu as putea sa o fac in realitate fara sa stiu ca s-a terminat.

| Christina a răspuns:

Nu, chiar daca persoana cu care sunt nu are sentimente pentru mine nu pot sa-l insel cu altul. Persoana cu care esti poate pune sentimente, iti ofera iubire si are incredere in tine, Nu pot si nici nu as face asa ceva!

| Ana a răspuns:

Nu, nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nulaughing nu as face asta niciodata...as pune capat relatiei daca imi place de altcineva.

| ServanaAtoni a răspuns:

Eu sunt om. Oamenii nu inseala.
Ca e plina lumea de specimene, asta e alta poveste.

| Alisa a răspuns:

Nu, daca as insela inseamna ca ceva merge rau in relatia mea actuala si ca nu am tot ce imi doresc. Decat sa insel, mai bine punct relatiei si incep alta. Daca as insela mi-as bate joc atat de partener, cat si de mine insusi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi plac infidelitățile!
Pa, pa.