| yoanna73 a întrebat:

V-ati pune la incercare iubitu ca la test de fidelitate. De ce?

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Cand spun "iubita" incerc sa cred ca simt ceva pentru persoana respectiva. Daca simt ceva pentru ea inseamna ca am si incredere in ea. Deci nu, mi se pare o porcarie sa-ti testezi prietenul/prietena.

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, Fiindca stiu ca imi este fidel.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu as face asta niciodata deoarece am mare incredere in el si stiu ca el nu ar face asa ceva

| want2bMajestic a răspuns:

NU INCERCA SA IL PUI LA INCERCARE! S_AR PUTEA SUPARA

| yoanna73 explică:

Pai ar fi prost sa nu se duca.

| alin88 a răspuns:

Nu. Asta ar insemna lipsa de incredere. Consider ca asta e o jignire la adresa persoanei iubite.

| claudiu89 a răspuns:

Supunerea persoanei iubite la un test de infidelitate inseamna lipsa de incredere fata de acea persoana, si apoi daca trece testul crezi ca o sa fii mai fericita? poate o avut norochappy. In general daca cineva doreste sa fie cu o persoana nu inseala, daca intervine ceva atunci da.

Relatia in care nu exista incredere nu dureaza mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sub nici o forma, as simti ca ma injosesc. E ca si cum ai scrie cu un cub de gheata pe soare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu. ochii care nu vad nu sufera.merg pe mana destinului. e clar ca o femeie face ce vrea dintr-un barbat, deci clar ca ar pica in plasa.si mi-as face singura rau. ce barbat ar refuza o femeie in genul celor de la test de fidelitate? hai sa fim sinceri... pica cu totii testul si noi avem de suferit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu nu... dar am momente cand as vrea...sa vad daca il prind cu cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...fiindca chiar stiinda cama iubeste nupot s acred ca imi este fidels hi nu umbla cu altele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAP SA VAD DACA IMI ESTE FIDELtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine raman la increderea mea decat sa fie atras de una... ma rog vreau sa vb frumos deci nu, am multa incredere in oameni poate prea multa dar daca profita nu e bine pentru ei tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vad ce ce anume e instare

| angel_8472 a răspuns:

Sincer nu, am incredere in el.