| Elena1234456 a întrebat:

V-ati saruta cu oricine? De ce ati saruta o persoana cu care nu sunteti impreuna?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Nu.Nu m-as saruta cu oricine pentru ca nu as putea.
Daca nu ma atrage cu ceva sau nu exista acea scanteie care trebuie sa exista intre 2 persoane, atunci nu.
Daca as suruta o persoana cu care nu sunt impreuna, ar fi pentru ca am ceva sentimente pentru acea persoana si dorinta vine din partea amandurora.

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, niciodata, sarutul est eun gest foarte intim, pe care nu-l faci cu oricine. Nici prostituatele de pe centura nu se saruta cu oricine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Nici în vis dar în viața reală!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu as face asa ceva, nu as putea...

| BruneTTe a răspuns:

Nu m-as saruta cu oricine indiferent de circumstante.
Dar as putea sa iti enumar cateva motive pentru care CINEVA ar putea saruta o persoana desi nu sunt impreuna: (sa zicem ca baiatul saruta)
1. sa o faca geloasa pe fata cu care a fost in relatie sa vada astfel daca mai tine sau nu la el;
2. sa ii atraga atentia unei fete pe care o place, sa ii vada reactia, daca devine nervoasa cand vede sarutul sau nu stiu, orice fel de reactie;
3. sunt baieti carora le place sa cucereasca toate fetele care le raspund "farmecelor", si uite asa se saruta cu o gramada de fete desi nu simt nimic pentru ele, au un fel de "mandrie masculina" ca sunt cu atat mai tari cu cat au la degetul mic mai multe fete;
4. unii baieti iau prin surprindere o fata pe care o plac(intr-un joc de exemplu) si o saruta sa ii vada reactia acesteia : daca ii raspunde la sarut, daca se retrage.
Sper ca te-am ajutat.

| DeeaMarry a răspuns:

Normal ca nu.
Nicio fata/Niciun baiat care se respecta nu ar face asta.

| lyTTTT a răspuns:

Eu n-as putea sa ma sarut cu oricine, de fapt cred ca am o problema cu chestia asta, sunt persoane cu care nu m-as vedea sarutandu-ma in veci!

| BonneLess a răspuns:

Nu m-as saruta cu oricine.

| Azµre a răspuns:

Nu!

| Cristiann25 a răspuns:

Pentru ca o plac? Hello!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se practica mult pupatul in c.r in societatea noastra.nu e bine sa ramai impreuna prea mult fiindca se poate intoarce si cu fata.de ce? din slugarnicie, pentru a te da bine pe langa, ca sa-ti rezolvi o problema etc.nu sant genul asta de pupacios.dar sant destui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu!
Nu m-aş săruta niciodată!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu niciodată!

| BlackOldSun a răspuns:

Din perspectiva mea ca baiat sa ma sarut cu o fata necesita niste pasi de atractie emotii pana la momentul sarutului... fara chestia asta pur si simplu nu se poate sau depinde de ipostaza!

| RTDRomania a răspuns:

Eu nu, adica vreau sa zic ca nu sunt ca aia care se saruta pe bani sau cine stie ce si daca as raruta pe cineva chiar daca nu suntem impreuna inseamna ca ne placem unu pe altul si sarutul ar veni un Da la intrebarea vrei sa fi prietenul/a meu/a

| FallingLeaves a răspuns:

Daca as fi cu prietenii intr-o excursie si ar fi o provocare sau in joaca, logic, de ce nu? Dar altfel, nu cred. Poate doar daca as juca un rol la teatru.

xDxD

| Cutareasca a răspuns:

Depinde ce fel de sarut, daca te referi la un pupic simplu si inocent... uhm, eu, ma pup cu prietenii si prietenele mei/mele cei/cele mai buni/bune, pentru ca nu vad diferenta in a pupa pe obraz si pur si simplu a da un pupic pe gura. In rest nu, daca nu exista implicare emotionala nici nu e vorba de sarut pe bune.

| andreiyy12 a răspuns:

De mere, de pere :O de trefla.

| Ssilviu04 a răspuns:

~depilda.Eu as fi inselat de prietena mea
~as vrea sa o fac geloasa
~si as recurge si la asa ceva
~asta e parerea mea
~ca de aceea se saruta multi ~~~din gelozie

| porcul a răspuns:

Da,daca e frumoasa