| anonim_4396 a întrebat:

Ati face sex cu o persoana cu care sunteti de 8 zile impreuna?laughing

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ha!
8 zile? Pune 80 si da-mi si timp de gandire!

9 răspunsuri:
| lilstar a răspuns:

Nu face greseala astalaughing eu am regretatlaughing

| Nov a răspuns:

Toate fetele : Nu
Toti Baieti : Da

| valyta a răspuns:

Eu am facut sex din prima zi

| scuipanela a răspuns:

Bineinteles ca nu, ti`o trage si dupa aia se desparte de tine. Tu o sa stai in casa si o sa plangi, el si`o trage cu altele.

| salvamarcostinesti a răspuns:

Cum sa nu faci dragostea mea :* ce are.eu face-am mai infikre zi sex asta vara cand am fost ca salvamar.laughing bine tu esti fata dar daca te atrage asa mult de cenu smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai daca as simti o atractie fizica deosebita, dar si atunci, as sta pe ginduri.Mult noroc.

| Kriskrs a răspuns:

Sunt baiat. Am facut chiar din prima intalnire, vorbisem doar pe mess cateva zile si suntem de nedespartit. depinde de baiat, tu stii ce ai. Deci nu am dat si fugit cum sunt de parere unele ca se intampla.

| andreea89_9301 a răspuns:

Nu in niciun caz straight face

| jesmin16 a răspuns:

Nu normal pentru ca nu sti ce caracter are in 8 zilestraight face poate face sex cu tine si dupa te lasa...ai rabdare k ai timp si de asta