| Carmen a întrebat:

V-ati supara daca nu v-ati petrece revelionul alaturi de iubit/a? Tu cu grupul tau de prieteni, el cu gasca lui.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

DA. Daca ar vrea sa facem separat asta, inseamna ca nu sunt suficient de important pentru ea. Ca sa nu mai spun ca eu as renunta la toti prietenii daca ea mi-ar cere sa facem revelionul in doi.

| Razvan a răspuns:

Avem grup comun de prieteniwinking

| sofia_8041 a răspuns:

Eu una da. Dar acum depinde si de cat timp suntem impreuna. Daca sunt cu el doar de vreo luna - doua nu mi-ar pasa pentru ca nu s-ar pune problema de iubire au alte chestii. Dar daca ar fi o relatie mai lunga bazata pe iubire categoric da. E o seara importanta si daca el ma iubeste ar vrea si ar face tot posibilul sa o petreaca cu mine.

| newperson4him a răspuns:

Cam da, ar fi mai ok sa aveti gasca comuna, mi se pare cam sec asa.

| morenaRox a răspuns:

Sincer dawinking

| morenaRox a răspuns:

Consider ca in tot timpul anului a putut petrece cu gasca lui si eu cu a mea si macar o zi si o noapte sa fie alaturi asta in caz de nu facem impreuna cu toti prietenii...

| yappi a răspuns:

De fapt asta a fots primul motiv de cearta intre mine si pr meustraight faceEl m'a invitat sa mergem la cabana si chiar mi-am facut planuri pana sa imi spuna ca nu mai vine ca trebuie' sa mearga la unul dintre prietenii lui ca l-a invitat mai de mult normal ca m-am inervat pentru ca eu chiar vroiam sa fiu cu el de rev dar asta ehappy

| Cristinaa_8611 a răspuns:

Dap, evident, eu una chiar m-am despartit de el definitiv, pentru ca el se duce undeva, iar eu stau acasahappy. Lui i se pare o obsesie a mea, cu revelionul, dar nu este o obsesie, e ceva normal din punctul meu de devreme, cum a spus fata de mai sus, ori eram cuplu ori nu.happy:*

bft:*

| anda a răspuns:

Nu. straight face Nici nu se pune problema. In unele situatii gastile 'sunt rivale' sa zic asa. Si atunci nu poti sa ii spui fintei iubite sa stea doar cu tine. Pt ca asta ar insemna ca esti ca si seful lui/ei. Eu una l.as lasa sa faca ce vrea.

| ALexaa_4858 a răspuns:

Da. De la o varsta te saturi ca sa il faci cu aceleasi persoane. si vrei ceva nou. Ok, daca parintii sunt de acord. Dar totusi nu cred ca cineva ar vrea sa intre in Anul Nou suparatwinking

| Brunette_6969 a răspuns:

Depinde... Daca consider ca ma simt mai bine fara el de ce nu...
Dar daca il iubesc foarte mult, nu. pentru ca ce fel de relatie e asta? Isi bate joc de sentimentele mele?