| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a întrebat:

Va implor este o intrebare foarte serioasa si va implor sa nu va bateti joc de mine! VA IMPLOR! deci. ce sa fac ca sa nu mai visez ca fac dragoste cu jb?straight face si cum sa-l uit? plsssssssss ajutamima fara sa ma batjocoriti! vorbesc foarte serios nu glum. chiar vreau sa scap de elcryingnu vreau sal mai iubesccrying((((((

Răspuns Câştigător
| Ioana2518 a răspuns:

Deci eu una cred ca esti prea "obesdata" de el, nu rad de tine! Dar nu trebuisa sa te mai gandesti majoritatea zilei la jb.deasta il si visezi. Este imposibil sa visezi noapte de noapte o persoana la care nu te gandesti cateva zile consecutiv la ea. Incearca sa nu te mai gandesti la jb, eu una sincer am 14 ani si nu-mi place chiar deloc de jb, pentru mine este ca un catelus de pplus, intelegi?

3 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Cum pisici puteti iubi o persoana pe care nu ati vazut-o niciodata?
Pt BUNU dumnezoooooooooo!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Alo, cu sa visezi ca faci sti tu ce cu un star?
Daca la noapte visez ca ma culc cu prostul ala de Russel Brand inseamna ca am innebunit laughing, dar n-o sa fie asta.

| mitu86 a răspuns:

Cati ani ai ?