| xCandiiix a întrebat:

Va implor, va rog ajutati-ma.
Am descarcat niste fonturi [scrisuri] de pe defont.com. Totul merge bine. Surpriza cand sa pun scrisu in folderu in albumu "Fonts" nu merge. Imi zice : Unable to install the font. ...numele scrisului is either invalid or damaged``. Va rog ajutati-ma.
Cand o descarc ea mi se descarca cu imaginea la iconita : 3 carti. E bine? Daca nu ziceti-mi ce imagine
Dau funda
Scz categ.
Va rooog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| eddyeddy5 a răspuns:

Daca cand descarci se descarca alea 3 carti, inseamna ca e arhiva si trebuie sa o dezarhivezi cu programul WINRAR, apoi ceea ce a fost dezarhivat se copie in " Fonts " happy.

1 răspuns:
| freak12 a răspuns:

Multe fonturi sunt facute in graba de copii sau de persoane fara experienta. incearca sa downloadezi fonturi de pe http://fontineed.com. au peste 50 000 si nu vei avea probleme cu niciunul.