| CristinaABC a întrebat:

Va pare ciudat faptul ca va sarutati cu un baiat sau fata care nu va este iubit sau iubita? de exemplu iesiti intr-o zi la plimbare si va sarutati, chiar dee multe ori? e ceva normal? doar prin faptul ca va place asta.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu vad nimic anormal...

| neutrino a răspuns:

Normal nu este, dar este "cool" si este strict problema ta daca doresti sa fii sarutata si pipaita de orice baiat. Pentru baieti, aceasta problema poate fi chiar distractiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin sarut experimentezi ce iti place si ce te excita, ai grija insa ca partenerul de sarut sa nu creada ca acceptand saruturile lui, doresti si o relatie cu el. O poti lamuri simplu prin comunicare.
Daca e de acord sa te sarute fara nimic altceva, si tu la fel, nu e nici o problema.

| UnVis a răspuns:

Ceva obisnuit, multi fac asta.

| despina17 a răspuns:

Lipsa de ocupatie vezi sa nu te inteleaga gresit si sa te trezesti cu o pacoste pe cap

| Conficker a răspuns:

Prosteala de liceu...recunoasteti-va o data sentimentele si luati-va!