| xSilviax a întrebat:

Daca un baiat se comporta la un moment dat cu iubita sa ciudat, inseamna ca nu o mai place?
Funda mare!

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Nu chiar ca nu o mai place, poate vrea sa iti atraga atentia sau doar vrea sa iti spuna ceva important si nu poate direct, dar si asta este o "solutie".

| maryand12 a răspuns (pentru Liiiax99):

Da cam asa...Beieti(nu toti) cand le e rusine sa propuna ceva incep sa se ...nu stiu sa ma exprim, sa se comporte ciudat/diferit. Asase comporta pana se intampla cea ce doresc ei

| Liiiax99 a răspuns (pentru maryand12):

Da.

3 răspunsuri:
| Leah a răspuns:

Nu neaparat....fie se intampla sa treaca printr-o perioada proasta fie are sa-i spuna ceva si in ultimu rand da, se poate sa nu o mai placa. Daca vorbesti despre tine in acest post, incearca sa comunici cu el sa vezi ce se intampla si sa-l ajuti.