| adrian_2389 a întrebat:

Va place de andrea blonda lui costi credeti ca pe viitor veti avea vreo iubita ca ea?

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa e tot ce imi doresc! Numai la ea visez! Nici nu stiu cum de te-ai gandit la asta? Andreea o cheama? Vai acum pot sa asociez un nume cu o fata... nu e dragut? Get Real...

| GdX a răspuns:

Fratioare tu esti obsedat cumva de femeile din showbizz? Duci lipsa? Visezi la fotomodele? Pe cine crezi ca intereseaza blonda de care spui tu. Si apropo Andrea se scrie Andreea, iar substantivele proprii se scriu cu litera mare. Mai citeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, imi place tipa din doua motive : tenul si bretonul happy.
Si cate am avut prin pat, si inca mai bune ca ea smug.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te oferi tu?:X:X:X laughing) doamne ce feite laughing

| Bulinutssa_4293 a răspuns:

Nu cred ca are nimeni sanse sa aiba una precum ea. Visezi si tu la "manechinuite" laughing. [P. S -@godyx - Da. Substantivele proprii se scriu cu litera marewinking. Dar "Andreea"... Aici e vorba de nume bulgaresc si se scrie ''Andrea '' cu un singur " e ". Mai iesi si tu din Romaniawinking!