| LastChance a întrebat:

Unde credeti ca veti ajunge in viitor?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Tot cocoțată pe casă sau prin parcuri cu prietenii; cu doza de Cola/bere-n mână, eternele semințe și prea-iubita ciocolată. laughing
eventual, pe Lună/Venus ^.^

| EVERYBODY a răspuns:

În ăla apropiat în pat...

| 3rdWW a răspuns:

Am un bilet fara intoarcere spre Jilava.
Sau e o citatie :S

| pwp a răspuns:

Mai vedem pana atunci!

| Quest a răspuns:

Sper ca in Rai!

| karlikuicsddd a răspuns:

Eu probabil voi fi la familia si casa mea, cu 2 copii, barbatul ideal si un caine marelaughing, ma vad un medic de succes ce castiga bine in strainatate, cat sa poata sa intretina copii si casa happy Si daca e sa nu am barbatul ideal langa mine, am sa ma descurc si singura. Nu va fi mereu cineva langa mine care sa ma " linga-n c*r", vorba aia happy.

| CoolSaku a răspuns:

Pai in viitor, peste vreo 80 de ani (sper ca nu mai devreme), o sa ajung in mormant. Funda plzz

| SorriX a răspuns:

Ehh, nu ai zis si in cat timp :-J