| elasexygagica a întrebat:

Va place mariana moculescu?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Tot tu ramii preferata mea drace.

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mie imi place de Mărioara Muierescu.

| MMihai a răspuns:

Dacă Mariana Moculescu este fosta nevastă a lui Moculescu, așa pentru o aventură da, dar nu pentru mai mult,+ că am impresia că este o femeie greu de suportat. +că este țoapă și mahalagioaică de nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| Absent a răspuns:

Sincer nu, la cate a facut, si la cum se comporta cu fata ei oh go on ...Imi fine, fiecare cu parerea lui.

| Laurentiuuu a răspuns:

De La mondenii?laughing
Replica:''Hotorogule''laughing

| Yep a răspuns:

Ne place,ne place,ne place, place, place...

Nu ne place.

| olandezul9290 a răspuns:

Mie unu imi place, as vrea si eu numarul ei sa ma intalnesc cu ea sa o tavalesc prin pat putin.

| AnoNim_3002 a răspuns:

Nu

| Ady_6103 a răspuns:

Mie imi place de tine frumoaso :*