| ioana181 a întrebat:

Nu aveam ce urmari la TV si am dat pe protv unde era Happy Hour. M-am uitat din curiozitate la doamna Moculescu cum isi acuza fiica de fapte grave. Ori ea e nebuna (si pentru celelalte cuvinte grele pe care le-a adresat Nidiei) ori Nidia e un copil problema (cred totusi ca daca ar fi asa, tot parinti au o parte de vina pentru lipsa de comunicatie). Voi ce credeti: are Mariana dreptate?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Nu stiu ce sa zic
Da si "dna" Moculescu are problema grave
Acum cateva luni era pe la otv isi cauta logodnic, si-a gasit unul, dupa tot la otv am vazut-o ca s-a despartit de el, stii tu, scandaluri de ale lor

2 răspunsuri:
| jrjrjeee a răspuns:

Da, m-am oprit si eu un pic cand am vazut cearta big grin fata aia are probleme grave :O Sa te droghezi de fata cu maicata?

Răspuns utilizator avertizat