| adela_4763 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! cum sa fac sa slabesccryingimi cer scuze ca am gresit categoria dar va rog am nevoie urgent de faturisad

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai du-te la un nutritionist si el iti vad da o dieta buna pentru tine. Si fa mult sport
Bafta. Pup

| mady805 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti iti sugerez sa te duci la medic sa iti dea pastile de slabit ca si eu am fost foarte grasa dar acum am slabit de la pastila sau poti sa slabsti daca nu mananci carne, uleiuri, mananci doar fructe si atunci cand iti vine foame bei o gura de apa si sa vezi ca iti trece de foame si mai si slabesti pe langa! funda?