| deniy a întrebat:

Buna am nevoie urgent sa slabesc cateva kg, va rog ajutati-ma...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Hey!
Trebuie sa:
-nu mananci nimic dupa ora 18:00, si daca iti e foame mananca un iaurt simplu;
-nu mananci dulciuri (sub nici o forma!);
-sa mergi la sala, iar daca nu ai posibilitatea in fiecare seara sa faci abdomene si exercitii fizice;
sa incerci sa nu mananci gras.

Nu ai nevoie de bani ca sa slabesti, pentru ca poti slabi si acasa usorbatting eyelashes
Sper ca te-am ajutat intr-un fel. pup:*

3 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Dimineata te trezesti putin mai devreme decat de obicei si depinde de unde vrei sa dai jos de pe burta de pe picioare? daca vrei sa ai un abdomen plat fa multe abdomene dimineata si seara si joging; evita sa iei liftul sau sa mergi cu scarile rulante mergi pe jos, fa cat mai multa miscare si nu manca f mlt mananca putin dimineata si seara, nu dupa 7! Putina foame ajuta dar nu multa
sper ca te-am ajutat:*

| TeooTeo a răspuns:

Fa inot sau aerobic/sala
mananca mere/fructe/lactate/proteine
fa o ora sport
nu bea suc
nu manca ciocolata
fara grasimi(decat putine)
byeeelove struck

| alina_5456 a răspuns:

Hmm daraga urgent sa slabesti inseamna ca urgent te vei face la loc, cel mai bine e sa nu maninci dupa 5-6 seara, sa consumi mult lipide, si sa renunti la dulciuri in a doua jumatate azilei.si totul va fi ok.eu am tinut 1001 de cure si nu au ajutat,, insa deacum timp de un 3luni am slabit 7kg numai ca am respectat regulile de mai sus.