| Anemona a întrebat:

Va rog ajutati-ma!crying. In vacanta asta am mers la mare in alta tara si am cunoscut un baiat acolo. Ne priveam ne zambeam in fiecare zi dar nu am vorbit deloc! Am simtit amandoi dragoste la prima vedere. Ironia sortii e ca el e si mai mic cu 2 ani si ca sta si in Bulgaria.straight face.sad. Cu o seara inainte sa plec de la hotel ne-am privit indelung si apasator parca stiind ca urma sa nu ne mai vedem. I-am lasat o scrisoare la receptie in care i-am explicat ca am inceput sa tin la el in mod subit. El in tot acest timp. dupa ce am plecat ma tot cauta prin hotel fiind extrem de trist ca nu a spus ceva cand a avut ocazia. Dimineata urmatoare cand s-a trezit scrisoarea mea era pe noptiera lui. M-a cautat pe facebook si cand a vazut ca sunt chiar eu. a izbucnit in lacrimi de fericire. Acum vorbim aproape non-stop pe messenger si simt ca mor de doru lui. Ce sa fac ca sa mentin relatia sa nu se deterioreze?straight face Suntem minori si nu cred ca putem singuri granita pentru a ne vedea.Nu este doar un capriciu.simt ca mor fara el si in fiecare secunda ne gandim unul la altul. Ce sa facem? app.comunicam in engleza pentru ca el fiind bulgar.thinking Va rog ajutati-macrying((!

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Daca tu crezi intr-o viitoare relatie,serioasa,nu lasa sa-ti scape! Fa exact ce simti,cel putin pana cunosti pe altcineva care sa-i ia locul! Desi,cred ca ti-e cam greu acum mai ales ca ceva s-a infiripat intre voi! E tare fain sa fii indragostitIntalniti-va la Dunare unde e mai ingusta si face-ti-va cu mana!laughingNu,sincer,comunicati in continuare, pe langa faptul ca va dezvoltati engleza, cine stie! Never say never...

2 răspunsuri:
| Anemona explică:

Vaai mersi maradi3 love struck Nu ai idee cat ma ajuta incurajarile asta

| noktambul a răspuns:

Ca sa mentii in continuare relatia si ca sa nu se deterioreze stai non stop pe facebook. Si comunicati in engleza, el fiind bulgar laughing Acuma, serios vorbind : fii linistita, nu o sa mori fara el! E doar o impresie de moment. Peste vreo cativa ani o sa-ti amintesti cu drag de el si... atat!