| Picasso a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine! Nu stiu site-ul la BAC pentru rezultate sesiunea a II-a! Daca se poate linck-ul acela unde trebuie sa scriu decat numele, judetzul...etc!

Răspuns Câştigător
| Mihai2892 a răspuns:

Http://www.ebacalaureat.ro/rezultate_sept/ Asta este linkul, iti alegi judetul si apoi iti cauti numele.Eu mi l-am cautat dar inca nu s-a afisat rezultatul, oricum ma voi duce la liceu ca sa fiu sigur de el.

1 răspuns:
| Acadeeeaa a răspuns:

Helauuu` picasso:*
Nu mai dai nici un mesaj feeling beat up. te tin eu minteewaiting.