| andreipraduitorul a întrebat:

Va rog frumoas spuneți-mI si mie un regizor român de filme pentru adulți.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Romanul Raul Cristian a ajuns printre cei mai apreciaţi regizori de filme porno din lume. El a fost recompensat recent cu premiul AVN, echivalentul Oscarului în industria filmelor pentru adulti, in cadrul unei ceremonii ce a avut loc la Las Vegas. Regizorul roman are 36 de ani, e nascut in Satu Mare si a locuit in ultimii ani la Budapesta, unde s-a consacrat ca regizor de filme XXX. Fost actor, romanul s-a apucat de regie in urma cu sase ani, iar in prezent e considerat unul dintre cei mai talentati realizatori de filme pentru adulti din Europa. http://www.antena3.ro/......92641.html

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Nasaudean Vlad ii din bistrita trimite-i msg pe facebook si iti da filme pe moca