| roket2012 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns folositor

Ieri cu prietena mea care avem amandoi 17 ani am facut sex pentru prima data (virgini amandoi). Preludiu etc etc, mi-am pus prezervativul si chiar dupa 1 minut am ejaculat. am mai incercat dupa un timp(perioada scurta) actul 2. Eu nu m-am sters chiar bine de la prima ejaculare si am pus prezervativul pe dos si dupa l am intors ca sa l pun corect. Sunt sanse sa ramana insarcinata pentru ca in timpul ala cat ma chinuiam sa l pun tot il derulam in jos si se poate spune ca e sters si nu a ramas pe cap cevaa. Sunt sanse sa ramana insarcinata?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila este posibil ca dupa al doilea numar de sex sa fi ramas gravida.

| Cracana_Florincip_1980 a răspuns:

Nu stai linistit prietene sunt sanse de 1 la miie sper sa nu te numeri prin 1.