| baiatulxboyx a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati sa trec peste un REFUZ. Ziceti-mi cum sa trec peste, stiu ca mai sunt si alte fete pe lume, dar vreau sa ma ajutati si voi sa trec peste. Dati-mi niste melodii vesele, niste sfaturi bune, niste zicale cum ca balta ar mai avea peste laughing, chestii din astea. Va rog, chiar nu ma simt foarte dezamagit, dar cand ma gandesc la ea ma apuca dorul.

7 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1UJ3qTJIKjI&feature=related
E si maine o zi :x fiecare zi are farmecul ei,profita de viata,doar o viata ai>:d< ai sa treci si peste asta ce va fi va fi, e si maine o zi:> bye, o zi placuta

| Jeny1 a răspuns:

Bună, boy. Dacă ești trist, fii trist la maxim, plângi, suferă. După aceea, gândește-te la tine, gândește că orice refuz sau experiență pe care o crezi negativă are un rost.Iar rostul este tocmai să capeți experiență, să înveți ceva din ceea ce s-a petrecut. Dacă ai să te uiți cu seriozitate la ceea ce s-a întâmplat, ai să tragi singur o concluzie.Nimeni nu este prea mic sau prea mare ca să nu poată învăța să fie mai bun. Superficialitatea duce la superficialitate. Părerea mea. Așa că, data viitoare, sunt sigură că îți vei alege fata potrivită. Eu îți țin pumnii!

| AduMrr a răspuns:

Buna cauta si uh top 50 melodii si o sa gasesti destule. :X