| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Andreea si sunt indragostita de un baiat cu un an mai mare decat mine. Eu am 13 ani, iar el 14! Am facut rost de id-ul lui, am vorbit cu el si mi-a spus ca ma iubeste! A doua zii m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si i-am spus ca o sa ma gandesc! Pe baiat il cunosc de mult timp dar el nu ma cunostea! El a fost impruna cu multe fete si le-a dat papucii si imi este frica sa nu-mi dea si mie! Le-am cerut parerea prietenelor mele, doua dintre ele au spus ca-l refuz, iar celelalte 3 au spus sa accept! Eu nu-s tiu ce sa fac, este prima data cand sunt impreuna cu cineva! El este foarte popular in scoala! Eu m-am schimbat foarte mult in ultimul timp, ma imbrac mai frumos, ma parfumez, imi aranjez parul etc. Eu il iubesc si el ma iubeste, dar nu cred ca sunt pregatita de asta! Si daca il refuz, nu vreau sa-l ranesc sau ceva, dar chiar nu stiu cum sa ma comport in situatii ca acestea! Va rog ajutati-ma! Voi ce-ati face in locul meu? Imi dati niste sfaturi cum sa ma comport? Sau sa-l refuz si gata! Va roog! Multumesc!

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Iubita tu de unde sti ca el te iubeste? Atsi vorbit de 1 data pe mess si el te iubeste?straight faceNu te iubeste, si nu o sa'l ranesti iti garantez.Mai ales daca zici a el paraseste fetele, si daca a fost cu mai multe, inseamna ca foloseste vrajeala, si dupa ce se plictiseste de ele le da papucii.Crezi ca nu o sa se intample si cu tine la fel? Oh ba dawinking