| elasexygagica a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutatisad ziceti-mi un alt program prin care sa vad filme fiindca nu stiu ce are bsplayerul meu de nu vrea nici cum sa mearga, se blocheaza mereu crying va rog ajutati-macrying

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

KM Player sau VLC ar fi alte programe de vizionat filme. Dar daca nu-ti merge BS Player ar trebui sa-l dezinstalezi si apoi sa-l reinstalezi.

4 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu folosesc VLC media player si sunt foarte multumita de el. de aici il poti downloada -> http://vlc-media-player.en.softonic.com/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KMplayer folosesc eu si e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca km player e cel mai bun