| Catalyn_6531 a întrebat:

De curand am luat un joc (Metin2), va rog care puteti si stiti sa imi ziceti de ce se blocheaza si daca exista un program care face in asa fel ca jocul sa nu se mai blocheze si de unde il pot descarca, va rog frumos care va pricepeti sa ma ajutati!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai explicit, cum se blocheaza la download, in joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca se blocheaza ii normal dar daca te scoate afara ii ca se mai lucreaza pe metin2 aia care or facut jocu mai lucreaza la el si te scoate afara si daca nu mere sa te loghezi asteapta o ora ca intr-o ora termina dar asta se poate intampla in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FRATE ai PC de lemn... ce sa se bloceze la joc rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii la google metin2.ro

| Skay a răspuns:

Ai pc-ul prea slab. Pentru metin ai nevoie de minim 1 gb ram si un procesor bun. Tu ai maxim 500mb ram din moment ce ti se blocheaza... Decat sa inlocuiesti piesele mai bine iti iei un pc noubig grin

| TooSexy a răspuns:

Depinde ce metin joci. Spre exemplu daca joci tdl trebuie downloadat un program de la ei de pe site ca sa iti ruleze clientul fara probleme

| Catalyn_6531 explică:

L-am descarcat, am jucat dar in timpul jocului se blocheaza si trebuie sa ies de tot si sa intru iar