| deadman a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Mie imi place de o fata din clasa pe care o cunosc de 8 ani. Ei cred ca ii place de alt baiat. Ce as putea sa fac sa ma placa, si cum sa deschid o conversatie cu ea?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

E din clasa, dupa 8 ani, cred ca iti poti permite sa o bagi in seama. Incearca sa ii spui direct ca o placi. Pana la urma, nu ai nimic de pierdut. happy

| PsihinG a răspuns:

Daca o cunosti de 8 ani, nu cred ca e greu sa gasesti un subiect de conversatie.
Da-i de inteles ca o placi, stai mai mult prin preajma ei.
Fi mai indraznet si poate vei reusi sa o cuceresti. Bafta

| adinaluiza a răspuns:

Uh lalapuppy dog eyes deci eu sunt fata si iti spun cemi.ar placea mie : nu te da prea mult in vorba cu ea, NU ii spune ca o placi, incearca sa zambesti cat mai mult, si sa fii foarte glumet, fetele adora baietii care le fac sa rada:X fii baiat finut si aranjat. asta daca nu esti deja thinking daca e sa vorbiti pe mess de exemplu tu sa nu.i trimiti niciodata "ce faci" sa Nu incepi tu o conversatie, las.o pe ea, cand o sa.ti trimita pe mess "cf" sau cum o trimite ealaughing inseamna ca esti pregatit sa incepi cu altileria grealaughing pe facebook daca e ii dai numai like-uri, niciun commentariu shame on you sunt o gramada de enigme despre fete, daca vrei sa aflii mai multe eu iti las id.ul meubatting eyelashes adyna_luiza98 eu iti zic din "experienta" sa ma exprim asa laughing eu intotdeauna m.am uitat dupa baiatul care nu m.a enervat toata ziua cu "cf" si. exact ce ti.am spus eu tie tongue
mai ales ca daca va cunoasteti de atata timp. daca i.ai spune ca o placi ar fi ca un soc pentru ea I don't want to see