| puffy15 a întrebat:

Imi place mult un baiat cu care nu am vorbit niciodata si as vrea sa-l cunosc!
Numai ca nu stiu cum sa vorbesc cu el sau ce sa vorbesc cu el,mai exact cum sa incep o conversatie,in asa fel incat totul sa fie OK si sa nu zica ca ma dau la el! Please, ajutati-ma! big grinhappy

1 răspuns:
| z0z0le a răspuns:

Poti sa te interesezi ce-l atrage ce-i place ..hobby-urile lui..Asta as face eu in locul tau si nu conversatia e cea mai potrivita ci sa devii putin ca el dar nu obsedata! OK? poti sa te imprietenesti cu prietenii lui..sa stai in zona prin care sta si el la scoala sau ceva in genu! Sper k ti-am fost de ajutor! Fundita?