| Neagandalf a întrebat:

Va rog mult trebuie sa raspundeti neaparat si bine! Dau funda!
Nu am dezvirginat niciodata pe nimeni si o am promisa cu prietena mea cat de curand chiar maine si nu prea stiu cum reactioneaza ea!
Ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce sa fac cum sa-i fie mai usor...Nujtiu ceva asemanator!

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Deci eu sunt fata,inca nu-s tiu cum e asta,nu am ajuns la etapa asta,dar din cate stiu trebuie sa fii mai fin sa nu provoci durere,daca are bazinul micut o sa aiba dureri mari, totul depinde de tine, dupa cum o sa actionezi tu asa o sa se simta ea. Daca o sa fii finut cred eu ca o sa ii placa asta la nebunie si o sa se lase purtata de placere.multa bafta si nu uita totul e pe mainile tale, fii cat de gingas poti, nu te grabi.bye bye

5 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Cu cea mai mare placere,am zis si eu ce stiam din auzite de la altii,sper sa iti fi fost de folos,inca odata multa bafta si finete, numai finete sa emani, te-am pupat pa pa

| Neagandalf explică:

Dimitra esti singura care mi-a inteles intrebarea...La durere si la chesti din astea ma refeream nu la mangaieri si excitari cum au raspuns altiirolling on the floor...Infine mersi.

| Anndddra a răspuns:

Poi comunicarea e foarte importanta. Trebuie sa aveti un moment mai lung inainte de..., de saruturi, mangaieri sa fie destul de excitata, iar in rest totul vine de la sine. Bafta

| Anndddra a răspuns:

Si eventual sa folositi un lubrifiant,oh go on dar nu are foarte mare importanta, ca durerea e aceeasi. Dar si durerea depinde de la pers la perswinking

Răspuns utilizator avertizat