| Asdfasdefta a întrebat:

De curand mi-am descarcat si eu Sims3.Imi puteti spune ce ar trebui sa stiu neaparat in joc? Din cate am auzit imi trebuie un cid de bani...imi spuneti si mie care este? Funda pentru cel care da mai multe coduri!

Răspuns Câştigător
| kittycat_9803 a răspuns:

Deci intai si intai ca sa introduci un cod apesi " ctrl+shift+c "

codul pentru bani: motherlode

pentru a-i putea tu controla nevoile si multe altele: testingcheatsenabled true [cand ii scad nevoile, tragi de ele pana se umple bara]

pentru a putea muta obiectele fara sa tii cont de patratelele lor: moveobjects on

pentru a numai imbatrani: aging off

daca vrei gemeni intai introduci "testingcheatsenabled true" apoi dai click pe sim`ul insarcinat si apesti " ctrl+shift+c " si introduci "forcetwins"

pentru mai multe coduri intra aici :D http://www.gamesradar.com/......3750640058

sper ca ti-am fost de folos :D

1 răspuns:
| Ioanadelia a răspuns:

Pai motherlode=bani testingcheatsenabled true=si ti apasat pe shift si dai tot pe shift pe cutia postala si iti apar mai multe. FUNDA?