| alinusaa a întrebat:

Va rog o parere,am cunoscut un barbat,lucram impreuna,de fiecare data ma conduce acasa iar dupa serviciu daca eu am alte treburi in oras ma asteapta,inttodeauna, nu stiu de ce face, poate fi doar amabil pentru ca suntem colegi ..eu m am atasat de el tocmai pentru gesturie sale. ce credeti? mersi

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

OMG
Ai postat de 37 de ori intrebarea asta straight facestraight facestraight facestraight face?
WTF?!?!?!?!?!

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Poate fi doar foarte amabil, cum mai sunt barbatii in ziua de azi, dar este posibil sa te si placa.

| dellyutzaa a răspuns:

Din prietenie se poate naste si iubirea, ramane de asteptat sa vezi daca iti da de inteles ca te place, parerea mea ar fi ca ii place de tine daca face atatea :-)