| forever4you a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Este vorba despre fostul meu iubit: Deci ma baga in seama cand are chef? Cand m-am despartit de el am stabilit sa ramanem prietenii si a doua zi asa am facut vorbeam eram prieteni, dar apoi el nu ma mai baga in seama face asta doar cand are chef...de ce face asta? Este suparat pentru ca l-am parasit? El a fost impreuna cu foarte multe fete si eu nu stiu decat vreo doua cu care se comporta de asemenea foarte urat pe una o face curva(scuze)si pe cealalta... ei bine cu cealalta se intelege foarte bine.si asta nu inteleg de ce se comporta asa cu mine? eu chiar mai tin la elcrying si mi-as dori ca macar acum de Sarbatori sa fim prietenicrying crying cryingHELP PLISS

Răspuns Câştigător
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Are dreptate @thereforyou, tu te asteptai sa'i dai papuci si ce?! sa fiti prieteni, ia punete putin in pielea lui sa vezi cum se simte, a mai stat cu o mie de fete pana acum(cred)si nici una nu i-a dat papuci, baieti sunt obisnuiti sa paraseasca, nu as fie parasiti...
Dar oricum nu mai plange, daca il iubeai nu conta ca va vedeati de doua 2 pe saptamana, acum oricum nu poti sa mai daii timpul inapoi...
Stiu ca suferi mult dupa Stefan, dar incearca sa'l uiti, nu te mai gandi la el, gandeste'te, ca sunt multi care te mai plac si vor sa fie impreuna cu tine...
Degeaba plangi, timpul nu poti sa'l dai inapoi...

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ba fetito, sa fim seriosi, ai noroc ca te mai baga in seama si cand are chef. Tu te asteptai sa ii dai papucii si sa fiti cei mai buni prieteni dupa aia? E logic ca l-ai ranit si ca nu te mai vrea in preajma lui.Nu mai dramatiza atat ca meriti asta.

| thereforyou a răspuns:

Ma bucur ca te simti foarte bine cu ajutorul meu, asta e realitatea, face it.

| forever4you explică:

Vai multumesc frumos! Iam ranit sentimentele incat de aceea se da la toate fetele care ii ies in cale si dupa ce eu creca sunt a-50-a fata cu care este impreuna sufera foarte mult inca nu sa obisnuit, nu?! Deci pe celelalte foste iubite le baga in seama iar eu? Si de ce a doua zi sa comportat foarte frumos cu mine? Lui nu'i pasa de mine, daca l-ai cunoaste tiai da seamasaddar multumesc acum ma simt foarte binecryingtotul cu ajutorul tau thereforyou

| forever4you explică:

De ce acum cand v-am citit raspunsurile mi-au dat lacrimile?!

| forever4you explică:

Se vede ca nu stii ce'i aia dragoste @thereforyou

| forever4you explică:

Multumesc...Ady00pk

| Ciprian a răspuns:

Nu-l mai baga in seama o perioada si vezi dupa cum reactioneaza...

| eagleeye a răspuns:

I-ai dat papucii si il vrei inapoi macar ca prieten!? Trebuie sa te vezi cu un prieten de sarbatori sa il consideri prieten? Nici nu trebuie sa te vezi de 365 de ori cu un om ca sa il consideri prieten! Cred ca ti-e dor de el ca iubit si ai vrea sa stii ca inca iti impartaseste ceva din sufletul lui! Incearca sa vezi viata fara el si sa nu mai ai asteptari! A fost decizia ta de a te desparti de el! Incearca sa nu mai iei decizii cand esti nervoasa! De nici un fel

| Ady00pk a răspuns:

Tot ce a zis forever4you e adevarat! si cel ce i-a dat "stupid" chiar nu stie cum e realitatea si probabil crede ca totul trebuie sa fie "minunat" in lumea asta! Nu ii spune ca nu stie ce e dragostea pentru ca dragostea e un sentiment care se simte si apoi se uita! nu exista dragoste eterna!

| Delicv3nt a răspuns:

Se razbuna si el happy