| deliaanca a întrebat:

Va rog sa ma ajutati intr-o problema prietena mea cea nai buna mi-a furat iubitul cum sa fac sa il recuperez mentionez este cam fustangiu dar totusi ma gandesc in continul la el nu pot renunta la el esoes pleaca introsaptamana in italia imi trebuie un sfat rapid

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Pai. nu prea se vede a fi "prietena ta cea mai buna " la un momentat dat ce ti-a furat iubitul ...Eu in locul tau nu prea as acorda multa atentie nici lui nici ei pentru ca sincera sa fiu sunt demni de dispret. Ai putea fi indiferenta pentru ca nici unul nu te merita happy.Nu trebuie sa il recuperezi tu, lasa sa te recupereze el happy Fi fata desteapta devil FuntitA?

2 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Dear, fata ai numai pr adevarat nu iti este. Wtf? Cum sa-ti fure iubitu? Ai intrebat'o mcar pentru ce a facut chestia asta? Eu zic sa treci mai departe, stiu ca iti est greu dqar timpu vindeca orice. Si daca s-a uitat la prietena ta, inseamna ca nu prea i'apasat de tine, daca tinea la tine, nu te lasa pentru "pr ta cea mai buna". Wtf, ce prietenii! angry

| Tanya4you a răspuns:

Pai incearca sa te impraci si u putin mai prvocator, incearca un alt look incat sa ii para rau ca te.a abandonat pentru alta.crede.ma va tine!