| printessalinutza_4529 a întrebat:

Am un prieten si este cam gagicar cum fac sa il tin langa mine si sanu ma paraseasca ofer vot si funda tuturor ce raspund esoes pleaca intr-o saptamana in italia raspundeti-mi urgent

Răspuns Câştigător
| bebelotz a răspuns:

Pai mai Alinutza ideea e urmatoarea: ca tu nu ai specificat de ce pleaca in Italia, daca pleaca sa se plimbe e ok daca pleaca pentru munca e ceva mai greu sa-l faci sa ramana pentru ca pana la urma urmelor sti si tu cum se spune "frate frate dar branza e pe bani" si apoi mai conteaza foarte mult si cat de importanta esti tu pentru el. Eu zic ca daca tot vrei tu sa ramana neaparat sa te duci si sa vb cu el despre asta, explica-i ca nu vrei sa plece si ca pentru tine e foarte important sa ramana, roaga-l sa ramana. Succes!

2 răspunsuri:
| 1234_7760 a răspuns:

Du te la vrajitoare, printes o.lol!

| Aniella a răspuns:

Pai dca pleaca n.ai cum sa.l tii langa tine.depinde de ce a plecat...