| cristina1998i a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine, daca puteti, daca sunteti buni la romana sau profesori de romana sau, nu conteaza... Am de prezentat in fata unor profesori de romana un portofoliu si trebuie sa spun oral lucruri de gen o sa va prezint, dar trebuie sa sune foarte frumos. In proiect este: pe prima pagina un desen sugestiv al poezie lacul, pe a doua pagina un comentariu al primei strofe din poezia lacul, dupa este un rebus din care reiese nume lui mihai eminescu, dupa este biografia poetului si la sfarsit cele mai importante opere ele sale

1 răspuns:
| pokerplay661 a răspuns:

In google sunt toate raspunsurile care le cauti...nu vrei sa le cautam noi pentru tine in timp ce tu stai pe facebook