| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Sunt foarte confuza.Cand eram pe pasul de a-L uita pe EL (cel pe care il iubesc) iar a revenit in viata mea. M-a bagat in seama pe mess si era foarte gelos pe un coleg de-al lui, deoarece a fost odata o faza intre mine si acesta si EL a vazut.Eram pe punctul de a ne certa, dar la final am vorbit mai frumos.Sunt confuza deoarece nu stiu ce simte pentru mine. EL e genul care se da la mai multe si nu stiu daca eu sunt mai speciala pentru el.Asa face cu mai multe, pana acum cateva luni se dadea la 2 fete si le spunea ca le iubeste, ca o sa le desparta de actualii lor iubiti, dar nu a reusit.Acum spune de una dintre ele ca a facut asa doar sa obtina "Acel ceva". Pana atunci vorbeam doar ca intre prieteni, nimic mai mult.Acum cand eram mai fericita ca iar am vorbit mai mult decat ca intre prieteni, am aflat ca s-a mai combinat cu inca 2 fete, dar nu au avut o relatie lunga.Nu stiu ce sa cred? Merita sa-mi fac sperante avand in vedere ca acum 8 luni am fost ft putin impreuna si mi-a spus atat mie cat si celorlati ca el chiar a tinut?

2 răspunsuri:
| Alissya97 a răspuns:

Deci nu sunt singura?! God,mi se întâmplă la fel,doar că există mici modificări. Totuşi,dacă vrei,trimite-mi un mesaj cu id-ul tau să vorbim pe mess, doar dacă vrei, ofc. Ceau!

| Goofy77 a răspuns:

Vorba multa saracia omului intreaba direct nu cu volta ce vrea ca sti cum este ale tineretii valuri... la varsta mai frageda la majoritatea baietilor tot ce zboara trebuie sa zboare prin pat mai intai