| dan_9324 a întrebat:

Va rog sa ma ajutatii sa pot sa imi dau seama cu recunosc un ceas Rolex daca este original am o ocazie sa cumpar unu si nu pot sa imi dau seama daca ieste sau nu original pls dau fundita,, scuzatii categoria daca nu aici atunci unde,,

Răspuns Câştigător
| Deea1189 a răspuns:

Te duci la un ceasornicar priceput si el o sa-ti spuna imediat. Trebuie sa aiba un cod inauntru, daca nu il are nu este original.

2 răspunsuri:
| elenac a răspuns:

Stiam ca ceasurile originale au un fel de initiale pe margine iar daca acestea se sterg le are inauntru, scrie marca si toate datele despre el

Răspuns utilizator avertizat