| mosu_9772 a întrebat:

Va rog sa-mi scuzati indiscretia dar care e cea mai mare fantezie erotica a voastra?

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Pai man fanteziile mele le aduc la realitate in scurt timp adica mi-am dorit sa fac sex cu 2 blonde am facut nu am mari pretenti asa ca nu-i greu :X:X:X:X:X ma intelegi asa ca baga tare pe femei si apropo asdfghjkl cu faza"nu mai ai material de laba"omule deja neai spus ca asta faci si tulaughing

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Astea le descoperi singur mosule, nu sunt chestii de lauda si cele mai multe nu se spun; nu este o chestie de palmares, lucrurile acestea nu se inchipuie, se intampla atunci cand trebuie si cu cine trebuie

| ynacuf a răspuns:

Sa fac dragoste cu prietenul meu si nu sex... dragoste asa cu usurelul tot tandrete mangaieri alea alea nu hai sa ne frecam si noi putinlaughingoh go on

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Nu mai ai material de laba?