| BeautifulMind a întrebat:

Va rog spuneti-mi cat mai urgent posibil ce trebuie sa fac ca iubitul meu sa ma ierte dupa ce l-am inselat a patra oara, daca mai e ceva de facut, ma doare foarte tare sufletul cand il vad ca se tot gandeste. el sufera foarte mult in ochii mei, m-i-a spus ca nu poate sa se desparta de mine, il iubesc enorm, iar eu nu stiu ce sa ii mai fac sa nu mai sufere..regret enorm de mult tot ce facut acum o luna, nu stiu ce sa ii mai fac, va rog dati-mi idei, chiar am nevoie. va multumesc

46 răspunsuri:
| OskarRM a răspuns:

Mai înşeală-l încă o dată ca să fie număr impar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl iubeşti atât de,, enorm'' precum susţii, fă-i o favoare sărmanului netot (îl numesc aşa doar pentru că tolerează o nesimţită - eufemism - ca tine) şi...desparte-te de el cât de curând posibil.
Vai de capul vostru, copiilor.

P.S. I had a good laugh when I noticed your nick-name after reading about the whole situation.

| AlxMihai a răspuns (pentru BeautifulMind):

Nu ai spus nicaieri ca nu te-ai culcat cu el, si in al doilea rand daca nu stii sa pui o intrebare nu o mai pune. A si daca te-ai sarutat pana la a te culca cu ei mai incolo e doar un pas toate cele bune si sper ca baiatul sa isi dea seama cum esti si sa te lase si el sau poate sa ti-o faca si el cu vreo una sa vedem atunci cum te vei simti. Salut

| roxiada a răspuns (pentru AlxMihai):

laughing) nu era deloc golanas, a facut teologia inca, asa ca trebuia sa fi fost destul de calumea zic eu! infine, nu asta conteaza pana la urma, noi sa fim fericiti! eu o sa astept unul care sa fie ok si sa ma respecte!

| AlxMihai a răspuns (pentru roxiada):

Ma bucur ca ai revenit la sentimente mai bunewinking, sper sa iti ajute Dumnezeu sa iti gasesti unul demn de tinewinking SEARA PLACUTA

| Geor9y a răspuns:

Bai baiatu ala te iubeste prea mult eu zic ca daca tot va iubiti unul pe altu sa va impacati si incearca sa nul mai superi pentru ca in ziua de azi rar gasesti baieti caruia sa le pese cu adevarat de o persoara mult noroc vazi ce faci

| BiuL a răspuns:

Daca te iarta pentru ca l-ai inselat a 4a oara inseamna ca e un PROST si total lipsit de personalitate sau respect de sine si chiar nu inteleg cum ar putea stea o fata cu un astfel de baiat happy
Roata se invarte, si pentru ca tu il faci sa sufere, vei suferi si tu la randul tau intr-o zi vei pati acelasi lucru happy asa din respect pentru sentimentele lui, lasa-l liber, si gaseste=ti si tu un baiat care sa te satisfaca din toate punctele de vedere ca sa nu mai simti nevoia sa-l inseli.

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru BeautifulMind):

Fato am crezut ca l`ai inselat de 4 ori cu aceeasi persoana
da tu esti de`a dreptu ..panarama rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...dupa ce i-ai facut mai si vrei sa te impaci cu el? si dupa aceea sa te duci din nou la altul? treci peste ca nu e sfarsitul lumi.eu spun sa nu incerci pentru ca el nu o sa vrea sa se impace cu tine big grinbig grinbig grin si o sa creada ca esti ...stii tu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulMind):

Draga mea...pai nu tu ai spus ca vrei parerea noastra? iata ca ti-am dat-o ca sa te inveti si tu o data pentru totdeauna minte... vorba unei fete:uitate de 10 ori si apoi posteaza intrebarea big grin

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Esti o c**va

| Mocanu_Narcis_1998 a răspuns:

Mai bine lasa-l in pace eu nu te-as mai ierta dar daca te iubeste e orbeste sti rezolvi tu poate il mai convingi dar a cincea oara nu mai incerca

| Oana92 a răspuns (pentru BeautifulMind):

Nu ai nevoie de parerea noastra, dar ai nevoie sa-ti spunem noi cum sa-ti rezolvi probleme... observi contradictia? daca te-a mancat...

| Nebunatyca69 a răspuns:

Cum sa il inseli ma pentru a 4a oara? Daca il iubeai cum zici tu, nu ilnselai de 4 ori oh go on nici macar o data happy Cam profiti de iubirea lui happy!

| Ellena123 a răspuns (pentru GeosBIOS):

Pffff laughing Il tine de prost

| zSchizophrenic a răspuns:

Cum sa faci ma asa ceva?straight face. Este de neiertat si probabil ca habar n-ai prin ce trece baiatul ala.Scuza-ma ca-ti zic, dar esti o tarfa ieftina. Daca vei face la fel si cu viitorul, dati glont! Nimeni nu merita sa sufere pentru o idioata ca tine. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, pe viitor happy.