| anonim_4396 a întrebat:

sad. Am o poveste lunga si destul de trista. Sa incepem cu inceputul : Am cunoscut un baiat (nu cont varsta) ce-i drept pe un joc si inca nu ne-am vazut avand in vedere ca el locuieste in Targoviste si eu in Buc. Suntem impreuna de aproape un an si asteptam amandoi sa vina vara ca sa vina el la mine in Buc, el ma iubeste foarte mult, si eu de asemenea. Insa din pacate eu am stricat tot crying l-am inselat iar el a aflat si din pacate nu a aflat de la mine, a aflat pentru ca a citit mesajele dupa messul meu (are aprola mea de la mess) si a vazut tot. crying E distrus, terminat crying credea ca il iubesc enorm dar acum numai crede acest lucru crying si spun ca mereu cand ii zic te iubesc e de gheata acel "Te iubesc" crying. Sincer, eu regretcrying regret enorm de mult iar daca acum ar venii o pers. si m-ar intrba dc am facut-o, eu nu as stii sa-iraspund pentru ca nu stiu nici eu dc am facut-o crying sunt uimita si eu dc am facut pentru ca nu credeam ca voi face acest lucru vreodata in viata meacrying. Acum el spune in fiecare zi imi spune ca a fost un gunoi, ca mi-am batut joc de el iar eu numai rezist pentru ca il iubesc enorm, si el ma iubeste si stiu lucrul asta dar numai are incredere in mine cam deloc adica sa nu exagerez 35% din 100%.crying Ma simt oribil pentru ce i-am facut si eu sufar nu numai el pentru ca habar n-am ce a fost in capul meu. El zice ca m-a iertat dar numai stiu el nu se mai poate controla imi spune ca nu-l iubesc uneori. Ma doare enorm de tare. Acum ca am spus cam tot sa va pun si intrebarea:Ce mai pot face ca sa isi recapete increderea in mine,.sa treca peste astacrying? Simt ca intr-o zi nu o sa mai suporte gandul asta si o sa-si faca rau iar eu nu pot sta fara elcryingchiar daca am facut ce am facut il iubesc enormcryingsi regret chiar daca e prea tarziusad. Multumesc ca ati citit ce am avut de spus si vreau sfaturi va implorcrying dau funda promit sad va multumesc! P.S: fara comentarii rautacioasa numai vreau suferintacrying...

12 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Uită-te la filmul EuroTrip, ai să îți dai seama ce e de făcut! laughing

| neutrino a răspuns:

Deocamdata se pare ca esti irecuperabila, indiferent de numarul de emoticoane folosite.

| Cristiann25 a răspuns:

1.L-ai inselat pentru ca asa sunt fetele niste cu*ve! (NU toate dar sunt destule) Tot respectul pentru fetele cuminti!
Apropo NU exista IUBIRE intre voi doi.De ce? Pentru ca nu are cum mai ales ca nu v-ati vazut niciodata. Exista doar atractie fizica din poze! Nu stiti sa faceti diferenta intre iubire si acel sentiment de atractie.
Mai bine va vedeti de viata voastra ca sunteti niste copii cu siguranta.Succes.

| mihnea123abc a răspuns:

Stai stai stai sunteti impreuna da nu v-ati vazut niciodata..hmm si o fa-ti prin webcam sa inteleg?

| negat1ve a răspuns:

Nu vreau sa folosesc "comentarii rautacioase" imi spun doar opinia si trebuie sa fiu sincer cu tine. Daca intr-adevar il iubeai nu il inselai. Baiatul poate chiar tinea la tine si te iubea, gandeste-te ca el e cel care poate sufera mai mult si e dezamagit. Increderea este si ca o foaie, daca o iei si o mototolesti, dupa oricat te-ai chinui nu va mai fi din nou perfecta! Ai cam dat-o in bara ce pot sa zic...acum doar timpul va putea rezolva situatia. Va trebui sa astepti sa vezi daca intr-adevar mai are ceva pentru tine si daca va mai puteti continua relatia, tu intre timp demonstreaza-i ca-ti pare rau, cere-ti scuze in fiecare zi si fa-l sa inteleaga ca ai gresit si nu se va mai repeta!

| 26Geo a răspuns (pentru negat1ve):

Draga Negat1ve,sfatul e bun,dar e o problema,poate sa isi ceara scuze in fiecare zi, baiatul ala nu o va ierta in veci! Poate ca o sa fie iar impreuna, dar, candva, o sa-si aduca aminte de chestia asta.Totusi sa incerce, dar eu cred ca nu se poate face nimic.Pe termen scurt, posibil.Pe termen lung, nici o sansa.Nu se poate sterge cu buretele ceea ce a facut ea,daca facea el asa, posibil sa fie iar impreuna, dar e baiat, nu cred ca va fi ok. Oricum, bafta

| anonim_4396 explică (pentru negat1ve):

Da stiu increderea e greu de obtinut iarcryingil iubeam dar nu mi-am dat seama ce fac i-as demonstra daca macar ar vb k minecrying regret enorm si nu stiu ce sa mai fac crying asta incerc sa-i spun in fiecare zi, ca am gresit si ca nu o sa se mai repete! crying

| Alexandraadam2 a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace pentru ca iubirea ta nu e adevarata, daca era nu exista un altul pentru tine.Acum sa intelegi cand cineva iti zice:iti dai seama ce ai pierdut, dupa ce e prea tarziu. vorbeste cu el, dar din moment ce te-a iubit mult ciar si 10000 de scuze sau imbratisari sau depinde ce oferi nu o sa fie NICIODATA la fel. Sfatul meu gaseste altul, nu ti-a fost cu el...

| anonim_4396 explică (pentru Alexandraadam2):

Nu am sa-l las niciodata in pace pentru ca il iubesc enorm crying si n-am cum sa fac asta chiar daca as vrea dar nu vreausadnu vreau sa gasesc pe nimeni altcinevacrying

| OriginalSauNimic a răspuns:

Poti sa faci ceva care sa ii creasca increderea in tine.Sa lasi timpul sa le rezolve pe toate sau poate reusesti sa il impaci cu gandul.Incearca sa il faci sa uite.MErgeti undeva palavragiti glumiti va simtiti bine si ii mai trece din suparare

| GoDiePlease a răspuns:

Cica nu poti sta fara el dar nu te-ai intalnit niciodata cu el. V-at intalnit intr-un joc deci nu degeaba ai zis nu conteaza varsta. pune mana pe carte mai bine in loc sa te tii de chestii din astea