| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac crying simt ca ma prabusesc crying l-am inselat si regret enorm insa simt ca nu imi va mai acorda o sansacryingdar sper. Este tot ceea ce mi-am dorit si am facut acest lucru, nu ma recunosc. Stiu ca suna ciudat dar eu si cu iubitul meu ne cunoastem din vara insa inca nu ne-am vazut iar eu ca o... l-am inselat, n-a fost ceva serios adica a fost doar pe mess iar el a aflat dar nu ca i-am spus eu crying ma simt vinovata si regret nespus. In aceste momente el cred ca e la scoala iar ultima propozitie care mi-a spus-o a fost pe la 8-9 dim cand mi-a spus asta : "Am fost un gunoi...ti-ai batut joc de mine dar lasa ca vei scapa de mine azi ". Nu stiu ce sa mai fac i-am trimis o gramada de mesaje crying Il iubesc enorm si in fiecare zi i-am spus ca regret dar in ultimele zile a incept sa iasa dupa mess brusc, sa numai vrea sa vb cu mine, sa imi inchida telefonul crying. Mi-e frica sa nu-si faca rau cryingN-am cu cine sa vb cu vreo prietena crying dar nu am asa ceva. acum plang si am stomacul varza pentru ca aseara am luat in jur de 7-8 pastile pentru ca numai puteamcryingnumai rezistam voiam sa pic sa ..off..in fine. Prea multe detalii..intrebarea este : Ce sa fac?crying numai stiu ce sa fac ma simt singura fara el, regret enorm cryingenorm atunci nu am realizat dar acum realizez, tot ce vreau e sa vada ca m-am schimbat si ca vara sa vina in Buc (el sta in Tgv) si sa vada acest lucrucrying sufera enorm si eu la felcrying nu stiu cum sa mai dau de elcryingaseara l-am sunat de minim 50 de ori si mi-a spus la telefon ca ma urastecryingiar acum de dim l-am sunat de minim 100 de oricryingnu mai stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma si daca se poate fara comentarii rautacioasesadva multumesc enorm!

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Dar chestia cu vazutul intrebari merita incercata fa cumva ca el sa vada intamplator intrebarea
Eu daca as fi in locul lui sigur te-as ierta

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti copii si te plangi de inselat cu pastile, iti trece nu iti fa griji.

| Zenithf a răspuns:

Linisteste-te, nu ai pierdut nimic. Nici nu a fost o relatie intre voi, ci intre imaginile pe care vi le-ati facut fiecare despre celalalt. Daca ai fi fost cu el pe bune, "relatia" poate nici nu ar fi durat o saptamana, daramite luni.
Recunoaste ca nu ai vorbit cu cine trebuia si ca ar trebui sa iti faci prieteni in realitate, nu doar un prieten semi-imaginar care tasteaza la celalalt capat al internetului, sau pe care il auzi cate-data la telefon.
Mai iesi si tu afara din casa.

| anonim_4396 explică (pentru Zenithf):

Am spus ca o sa vina in varacrying asta, e un om foarte special, sensibil si care ma face mereu sa ma simt bine.DA, prin intermediul messului sau vorbitului la tel si nu l-am pierdut pentru ca nu accept acest lucru crying

| DNSK a răspuns:

Te-ai prea adancit in mediul virtual, de aia nu ai prieteni in viata reala. nu confunda cele 2 vieti. una exista, iar una e fictiva. bazeaza-te in viata pe ce ai in mana, nu pe ce crezi ca ai in mana. nu stiu cum l-ai putut tu insela in mediul virtual, dar cert este ca tu pe el nu l-ai avut niciodata. neavandu-l nu l-ai inselat. aduna-te si gandeste-te la tot in lux de detalii. vezi unde esti si incotro te indrepti

| Azµre a răspuns:

Cum l-ai înșelat pe messenger? Asta e penal... nici nu ai cum.

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Adica? am vb niste chestii cu acel baiat care nu erau chiar de "amici" si a vazut si nu am vb cu baiatul acela doar o sapt.crying regret enorm

| Exilee a răspuns (pentru Azµre):

Asa am inteles si eu laughing

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

O relatie la distanta chair nu va rezista. Arpopo, nu ai mentionat ce varste aveti. Mi se pare cam ciudat faptul ca iti permiti sa iei niste ''pastile''. ( care evident nu sunt bune nici pentru perosanele adulte, dar apoi pentru niste copii). Daca tu tii asa de mult la el, spune-i ce ne-ai spus si noua, eventual sa-i trimiti acest mesaj dupa TPU.

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

Nu sunt majora, in fiecare zii ii spun lucrurile astea, dar spune ca rana este prea adanca si nu intelege dc am facut asta ..si multe altele care ma doboaracryingsi pe mine si pe el

| Azµre a răspuns (pentru Exilee):

Mda... ce să zic stupid.
PS:
E tâmpenie, din câte știu eu ai liber să discuți ce vrei. Nu văd cu ce să îl fi înșelat în afară de ai spune te iubesc celuilalt sau vreau să facem sex serios acum...

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Ma refer ..nu l-am inselat in real ..ci pe mess dar cuvintele alea l-au durut enorm oricum nu as fi facut-o in real doar ca m-a tentat si nu stiu de ce am facut-o.crying

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa mă și ce ai zis de i s-a pus pata ce cuvinte ai zis tu pe messenger?
Câți ani ai tu câți ani are el?

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Am spus cuv de genul "te iubesc " sau "nu am sa te las niciodata" si multe altele chiar mai rele dar nu le spuneam din inima pentru ca pentru mine nu inseamna aproape nimic ce ii spuneam aluia. daca le spuneam din inima si chiar il iubeam nu il lasam pe ala dar am gresit si numai vreau pe nimeni altceva decat pe iubitul meucrying iubitul meu are 15 iar eu am 13 poti sa spui ca eu sau amandoi suntem copii dar nu ma int lucrurile astea pentru ca stiu ce simt fata de elcrying

| geocarul a răspuns (pentru Azµre):

Adv (Y)

| h3r a răspuns:

Că era sau nu lângă tine, tu trebuia să fii sinceră cu el și să-l respecți.
De ce nu i-ai spus că nu mai vrei? Pentru că și așa nu mai vroiai nimic, de aceea ai început să vorbești cu alt băiat.
Nu te critic, probabil te-ai atașat de altul, însă tu te-ai mai văzut cu prietenul tău și nu trebuia să-i faci una ca asta.
Cel mai bine este să pui capăt ambelor relații, dacă se pot numi așa.
Lasă-i un mesaj că îți pare rău apoi nu-l mai răni.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

N-ai inteles crying cel cu care l-am inselat am pus demult capat s am continuat cu cel pe care chiar il iubesc dar de 2 zile face asa si acum a iesitcryingpana acum imi spunea in fiecare zi au mai fost momente din astea dar s-a intors la minecryingsi voiam dar nu mi-am dat seama daca fac bine sau rau sau ce fac,. nu ma gandeam la asta pur si simplu o faceam cryingm-am atasat o perioada dar dupa mi-am dat seama ca, chiar am gresit si acum regret nespus cryingsi mi-e frica nu vreau sa-l mai ranesc dar nu am sa-l las pentru ca il iubesc enorm in ciuda faptului facut de minecrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi doresc enorm sa-si recapete increderea in mine dar n-am cum sa fac acest lucru pentru ca nici macar nu vrea sa vb cu mine si cand ii dau mesajele astea imi spune : Du-te la ala cu care m-ai inselat ca are el grija de tine, eu am fost un gunoi...Mi-e frica sa nu-si faca raucryingtin enorm la el, enorm chiar daca atunci nu m-am gandit la acest lucru stiu ca merit sa sufar dar vreau macar sa vada ca m-am schimbat si ca nu sunt asa cryingmacar asta

| SouLIce a răspuns:

Fa cumva ca el sa vada aceasta intrebare si poate isi va dea seama cat de mult ti la el si te va ierta

| anonim_4396 explică (pentru SouLIce):

Cum sa fac? Oricum cred ca o sa zica ca am pus-o doar ca sa-i spun s-o vada si nu o sa fie cv imp pentru el chestia asta si nu stiu cum sa dau de elcrying nu stiu ce face in acest moment cryingnu as vrea sa afle de la mine ca am pus intrebarea asta, as vrea sa afle intamplator pentru ca altfel o sa spuna ca eu am aranjat lucrul asta crying.

| MishikiCrisy a răspuns (pentru SouLIce):

Exact la asta m-am gandit si eu. big grin Ar trebui sa mearga.

| anonim_4396 explică (pentru MishikiCrisy):

Adica la ce te-ai gandit si ce ar trebui sa mearga? sad

| SouLIce a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate o sa creada ca ai pus intrebarea doar ca sa ii arati lui mai ales ca daca ar fi sa vada aceasta intrebre ar vedea si raspunsurile
Roaga o prietena sa vorbeasca ea cu el si sa ii explice poate pe ea o asculta

| anonim_4396 explică (pentru SouLIce):

I-am zis sa intrecryingdar nu stiu daca a facut-ocryinga intrat pe mess mi-a lasat 2 mesaje si a iesitcryingil vreau inapoicryingnumai suport, il iubesc enormcrying

| SouLIce a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar chestia cu vazutul intrebari merita incercata fa cumva ca el sa vada intamplator intrebarea
Eu daca as fi in locul lui sigur te-as ierta

| StanMarsh a răspuns:

Prostia se mai si plateste