| anonim_4387 a întrebat:

L-am inselat cu un prieten de al lui odata. M-a iertat, mi-am dat seama cat de mult tinea la mine si acum regret enorm de mult pentru ce am facut. mi-am dat seama doar dupa ce l-am pierdut. Nu stiu cum sa-i mai dovedesc ca nu mai vreau sa-l insel si ca regret. Il iubesc enorm de mult.

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Faptul ca l-ai inselat inseamna ceva. Dar mai important este ca el ti-a dat a doua sansa. Acum incearca sa afli daca este adevarata sau nu aceasta sansa.

In mod normal, l-ai pierdut din prima; dar de ce sa nu lupti? Iubeste-l, asa cum n-ai stiu sa o faci, asa cum merita. Nu mai adauga inca un regret alaturi de cel deja prezent.

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai inseala-l o data.

| User a răspuns:

Daca il iubeai "enorm de mult" nu-l inselai. Fraier el ca te-a iertat.

Răspuns utilizator avertizat
| LaLaura a răspuns:

Buna...
cam asa a fost si la mine, doar ca nu l-am inselat cu un prieten de al lui. dar l-am inselat[pentru ca ne certam mai mereu si cand s-a dat ocazia sa il insel, am facut-o]
acum cam regret, pentru ca nu mai are in mare parte incredere in mine, incerc sa ii demonstrez ca il iubesc si ca nu vreau sa il mai insel, dar ne certam mai mereu.pentru ca el nu prea poate sa uite ce am facut. peste 1 saptamana o sa merg la el. sper sa fie bine.
cred ca in fiecare zi ii demostrez ca il iubesc, dar na. nu prea mai merge. si eu ma incapatanez sa nu renunt la el, poate ca trebuie. dar na, sunt scorpion veritabil. si daca il iubesc, nu are ce face big grin[ma iubeste si el, doar ca nu vrea sa uite, stiu ca l-am dezamagit, dar toti facem greseli, si invatam din greseli]...cred ca doar timpul va decide.eu deocamdata mai am speranta...

| anonim_4387 explică:

Am uitat sa specific relatia exista in continuare.