| BRG a întrebat:

Vă salut domnilor, le face ți masaj prietenelor sau soțiilor dumneavoastră dacă ele vă roagă? Mulțumesc și scuze pentru indiscreție.

Răspuns Câştigător
| seby005 a răspuns:

Salutari Cristi.o relatie mai ales sot-sotie se bazeaza pe incredere si prietenie, masajul e o chestie minora, eu pentru sotia mea fac orice si oricand in general are nevoie de masaj cand o doare spatele si atunci cum sa nu ajut, pa

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce mesaj sa le fac ci le zic direct ce am sa le zic.

| Julia89 a răspuns:

Trailer nu ai invatat sa citesti masaj nu mesaj, daca era mesaj nu ai observat ca nu avea logica intrebarea, apropo am vazut ca intrebarea era destinata domnilor, dar o sa va raspund si eu :sotul imi face masaj daca il rog dar de obicei evit pentru ca stiu ca nu e placut si e obositor.

| PetreConstanta a răspuns:

Exista oameni specializati in asta Daca vrea masaj ii dau eu masaj de doarme neintors 3 zile ha ha ha

| Bunny_8478 a răspuns:

Da/nu.
funda?