| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, vă salut domnilor, ce părere ave-ți dumneavoastră, este mai bine să stai la bloc s-au la casă? Vă mulțumesc pentru răspunsurile dvs.

Răspuns Câştigător
| Pisiii :x a răspuns:

La casa dar cu conditii: baie, TVcablu, Internet, gresie, parchet etc.
De ce la casa?
Pot avea in spatele casei o pistcina. Un leagan.Catelusi,Pisicute.Pot planta flori:XPot sa ies cu laptopul afara si sa dau muzica la maxim :X in aer liber :X

La bloc nu pot face toate asteasad

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să stau în continuare la bloc, îmi place să stau în societate.
Pa, pa.

| juniper a răspuns:

Este mai bine la o casa, pentru ca ai mai mult loc, te poti juca cat vrei in curtea din spate fara ca parintii tai sa se ingrijoreze, ai propria ta camera si o decorezi cum vrei, dar daca este sa cumperi o casa trebuie sa pui ceva pe la usa de la intrare ca sa nu fie spirite rele acolo.

| Ana a răspuns:

Desi eu stau la bloc, mi-ar fi placut mai mult sa stau la casa.

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu stau casa si imi place mult...am toate conditiile si e aer curat aici, liniste.

| dragosvalcea a răspuns:

Eu stau la casa si e foarte bine.am toate conditile.ies pe afara am o curte mare unde pot face ce vreau muzica o dau in blana la orice ora joc fotbal. e foarte ok.cand ma duc pe la rude pe la bloc in cateva ore ma plictisesc rau de tot aeru e foarte poluat nu am voie sa fac galagie ca dorm mosii de pe scara imi vine sa ma urc pe pereti.concluzia cred ca o poti trage si singur.

| nicol20 a răspuns:

Eu sunt obisnuita la bloc dar in nici un caz nu as sta la casa desi este mai bine eventual sa am toate conditile in concluzie la casa este mult mai bine

| ana0metalhead a răspuns:

Dupa parerea mea e mult mai avantajos la casa...

in primul rand spatiul, linistea

oricum st foarte multe avantaje la casa

| ::::Diana::::: a răspuns:

Dupa mine e mult mai avantajos la casa.

De ce?

Pentru ca cel putin acolo poti sa-ti iei cate animale vrei.Nu chiar cate vrei.Sunt multe avantaje la casa dar cel mai mult mie imi place ca poti face mult sport daca ai o gradina sau macar o curticica.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi stau la bloc, este mult mai bine si lejer la casa happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La casa.Am crescut de mica la casa si nu cred ca as putea sa ma obisnuiesc sa stau la bloc, indiferent de conditiile de acolo.