| BRG a întrebat:

Bună seara domnilor, de ce mulţi soţi nu le fac masaj soţiilor lor, gîndiţi-vă că vin şi ele obosite de la muncă, unele femei stau la serviciu toată ziua în picioare, şi pe tocuri, şi nimic nu ar fi mai relaxant pentru ele decît un masaj din cap pînă în picioare, masajul se face începînd de la cap, gît continuînd cu spate, mîini şi terminînd cu un masaj la picioare. Masînd tot piciorul pînă jos la degete. Încerca-ţi asta să vede-ţi voi ce relaxate şi binedispuse vor fi nevestele voastre.

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Mmm ce soti buni ar fi ei sa faca asta happydar nu prea se gasesc barbati de astia si daca se gasesc sunt luati deja.laughing

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

De unde stii ca nu le fac? Poate ca multi fac, dar intimitatile nu se discuta - asta-i o regula de aur.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E super enervant. MI se pare o pierdere ingrozitoare de timp si in plus este extrem de neplacut, cel putin pentru mine. Tu chiar crezi ca asta e important intr-o relatie? Un singur zambet de la sotul meu si sunt perfect relaxata. Putem face ceva placut, nu masaj, Masajul asta a fost inventat de pitipoance, care nu mai stiu cum sa se rasfete prosteste si isi obliga partenerii vezi draga Doamne sa le faca masaj. Lipsa crasa de ocupatie, mai bine ar citi o carte.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe mine cititul ma relaxeaza, nu e imposibil, crede-ma.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cere si ti-se va da! Sotiile sa ceara sotilor lor sa le "masacreze" si sa le invineteasca in mod legal, cu voia lor! Dar nu cred ca este o idee prea buna! Si este de domeniul fantasticului! Dar tu asa sa-i faci nevestei tale!

| Elena1234456 a răspuns:

Un masaj nu este chiar o idee rea, dar ii poti demonstra in alte feluri partenerului ca il iubesti, nu crezi?

| BRG explică:

Ce detalii?

| lays a răspuns:

Mie imi face masaj iubi cand vin de la muncabig grin

| Anca a răspuns:

@Brigaela, nu pot sa cred ce scrii. Imi pari foarte frustrata! Cititul te face mai cultivat, nu te relaxeaza.

Pt relaxare, un masaj e cu adevarat mana cereasca!
Eu cand veneam obosita dupa 12 ore de munca, iar fostul imi facea masa (era expert la masaj), dormeam cate 4 ore, asa bine ma simteam. Apoi eram ca noua!

| Kitty a răspuns:

smug Eu doar o sa visez la un masaj si... doar atat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este vorba de comoditate, de ideea ca. si eu sunt obosit, ea de ce nu-mi face. si tot asa...