| BRG a întrebat:

Bună seara ce părere aveți de bărbații care fac masaj soțiilor (prietenelor)?

Răspuns Câştigător
| Deyuuutzaa a răspuns:

Sunt niste domni

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am o parere foarte buna, din pacate al meu prefera sa-mi plateasca o sedinta dacat sa-mi faca el.

| Anecherry a răspuns:

Romantici:X

| kukubau a răspuns:

Baieti destepti :o zice un baiat tongue

| love44katyp a răspuns:

Cam rar in ziua de azi...

| alibaba a răspuns:

Sunt atenti cu acestea.

| Raluca_7742 a răspuns:

O parere bunatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteam sa nu ma opresc la intrebarea ta. Tie ti-e frica de ce ar putea sa zica altii in cazul in care vor afle ca ii faci masaj sotiei?(in cazul in care esti casatorit)
Barbatii care fac masaje sotiilor sunt niste domni care dau dovada de respect, iubire, il preocupa nevoile celei de langa el, exact asa cum ar si trebui.Stii care e secretul intre doi soti?
Fiecare sa satisfaca nevoile celuilalt, si atunci ambii vor fii fericiti.