| anonim_4396 a întrebat:

Va salut dragii si dragele mele!
E adevarat ca daca mananci cartofi devii mai potent? Am nevoie de raspuns URGENT PLEASE

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bunicul mănîncă numai cartofi, înseamnă că el este cel m ai potent, vrei numărul lui?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca daca bagi URGENT o portie de cartofi in tine ti se scoala de zici ca ai luat 10 viagra?

| NeneaGogu a răspuns:

Depinde de marimea lor, sa nu mananci ceva mai mare decat pumnul ca asa ti se fac testicoloaile si trebuie sa muncesti pe urma sa le aduci la foema naturala, este vorba despre telina nu de cartofi

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Eu nu am auzit asa cevahee hee sincer, incearca un vin rosu inainte de.hee hee merge.smug

| catandry a răspuns:

Nu. Potenta depinde de multi factori, de natura atat fizica cat si psihica.

| Dianadudix2000 a răspuns:

Daca mananci prea multi cartofi nu o sa devii mai potent, dar mai gras cu siguranta happy