| OnWeed a întrebat:

Va-ti inceput viata sexuala? Daca da, la ce varsta? Daca nu, la ce varsta credeti ca se va intampla?

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Inca nu, iar asta o sa se intample cand o sa-mi doresc asta si cand o sa-mi gasesc baiatul potrivithappy

20 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Nu inca. Nu cred ca exista o anumita varsta. Cand o sa imi doresc cu adevarat acest lucru. happy

| adi4ever a răspuns:

Da, de cand m-am nascut...eram atractia spitalului.Am fost nascut la cererea femeilor.Sunt un sacrificatlaughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Da. la aproape 16 ani:*

| smartalogu a răspuns:

Inca nu, iar in ritmul asta undeva in jurul varstei de 30 de ani.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Da, la 14 ani! A fost foarte frumos! Cea mai frumoasa experienta din viata mea! bYe ByE

| daniDeeDee a răspuns:

Da, la 17 ani. happy

| Alice_6278 a răspuns:

Inca nu mi-am inceputo. dar as vrea sa mi-a incep la momentul in care voi simti ca sunt in stare de asa ceva.

| AnAiLuI a răspuns:

Nu.Pe la 17 ani credbig grin

| Te besk a răspuns:

Eu cred ca o sa imi incep viata sexuala la 18 ani.Si nu vreau sa imipart cu totii cum o voi facehee hee

| vyo a răspuns:

De la 16 ani.

| Marii a răspuns:

Inca nu, cand o sa gasesc pe cineva potrivit.happy

| kennyisdead a răspuns:

Inca nu.Acum am 17, si cred ca o sa se intample in curandwinking
Dar fiecare persoana trebuie sa decida cand e momentulpotirvit pentru ea

| CuppiDoon a răspuns:

Da... la 8-9 ani, stiu ca pare absurd dar asa e big grin {sunt tare}

| pinky_2290 a răspuns:

Da, la 16 ani

| angel_5676 a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 18 ani.

| beatriz_1407 a răspuns:

Inca nu am doar 16 ani, si mi-e teama pentru ca am auzit diverse lucruri cum ca ar fi dureros etc.

| insomnia a răspuns:

Nu.
Poate pe la 17-18 ani

| ...:::are a princess in a big world:::... a răspuns:

Inca nu dar toate vin la timpul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la 16 ani

| adru a răspuns:

Eu mi-am inceputo la 10 ani, a fost super