| Laurretta a întrebat:

Va-ti intalni cu un baiat care vrea doar sex de la tine?

4 răspunsuri:
| lolli_4147 a răspuns:

FUCK! NEVER! E jenibil pentru tine, ca fata.Am intalnit,si nu doar o data,genul ala de fete prostute,care au senzatia ca ele ii f** pe ei. Fetelor,baga-ti-va mintile in cap! Nu faceti decat sa va injosititi,si sa ii faceti pe cei din jur sa isi faca o parere proasta despre voi. Conforma-ti-va cu ideea ca un baiat,cu cat are o lista mai lunga, cu atat este mai "smecher".Pt o fatain schimb, lucrurile stau altfel.Cu cat lista este mai lunga, cu atat sunt mai zdrente.N faceti altceva decat sa ii faceti pe toti cei din jurul vostru sa isi doreasca acest singur lucru de la voi:sex.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Da.Atata timp cat as vrea si eu acelasi lucru de la el.

| alinutzzza a răspuns:

Acum depinde de firea fiecaruia, eu nu m-as intalni cu el, si l-as face sa se simta foarte aiurea, si niciodata nu am sa fac sex, doar dragoste... Niciodata nu compara sexul cu dragostea, si trebuie sa fii obsedata sa o faci doar asa ca vrea el, baietii vor mereu asta, acum depinde de baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei de la el. Daca o chestie gen f**ca friends... e ok. (atata timp cat exista protectie ), daca nu, nu. Deci depinde de ce anume vrei si tu happy