| anonim_4396 a întrebat:

Cum atrag un baiat sau cum ma pot intalni?

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Da, insa era vorba de flirt pentru inceput, de putine tactici de a-l seduce pe ales si abia apoi putin curaj sa il inviti tu la film daca nu va face el asta(sunt baiat si nu mi se pare nimic anormal in asta, desi nu inseamna ca sunt un mitocan si astept ca fetele sa faca primul pas). Poate nu vei avea rabdare sa faca el primul pas daca esti nerabdatoare. Apoi discutati despre ceva pasiuni, ii tragi ceva zambete si ii faci ochi dulci si sigur il vei fermeca. Cel putin pe mine o fata cand ma priveste atat de dulce ma innebuneste. Succes iti doresc!

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Il duci la film si acolo, cand se sfarseste filmul, il sarutzi! Nu va putea rezista de bucurie ca l-ai sarutat!

P. S.tonguelateste uh filmul mai bine! Si sa fie un film de actiune.
iti urez numai bine!